News

Sept. 13, 2021 ORLEN MP MŁODZIKÓW – UMKS MOS WOLA WARSZAWA ZE ZŁOTYM MEDALEM

Siatkarze UMKS MOS Wola Warszawa zdobyli w Będzinie złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików. W finale pokonali SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0. Na trzecim stopniu podium stanęło KS Metro Warszawa, które w decydującym meczu wygrało z Treflem Gdańsk 2:0. Sponsorem mistrzostw jest PKN ORLEN.

Sept. 11, 2021 Mistrzostw Polski Młodzików - Dzień 3

Siatkarze UMKS MOS Wola Warszawa i SKPS Dunajca Nowy Sącz zagrają w niedzielę w Będzinie w finałowym meczu Mistrzostw Polski Młodzików. Pokonani w półfinałach zawodnicy Trefla Gdańsk i KS Metra Warszawa powalczą o brązowy medal. Sponsorem mistrzostw jest PKN ORLEN.

Sept. 10, 2021 Mistrzostw Polski Młodzików - Dzień 2

SKPS Dunajec Nowy Sącz zagra z KS Metro Warszawa, a TREFL Gdańsk z UMKS MOS Wola Warszawa w sobotnich półfinałach mistrzostw Polski młodzików, które od wczoraj rozgrywane są w Będzinie. Zakończenie rywalizacji w niedzielę. Sponsorem mistrzostw jest PKN ORLEN.

Sept. 10, 2021 Mistrzostw Polski Młodzików - Dzień 1

W Będzinie rozpoczął się turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodzików. Sponsorem mistrzostw jest PKN ORLEN. W czterech spotkaniach otwierających finałową rywalizację, aż trzy kończyły się tie breakami (w tej kategorii wiekowej gra się do dwu wygranych setów).

June 18, 2021 LOSOWANIE FINAŁU MP MŁODZIKÓW

We wtorek 15 czerwca w siedzibie Polskiego Związku Piłki SIatkowej odbyło się losowanie grup finałowego turnieju mistrzostw Polski w piłce siatkowej w kategorii młodzików. Wyniki są dostępne poniżej. Finały młodzików odbędą się 9-12 września w Będzinie.