Results

6 April 2024, Saturday

TV
Round: 2
No 4
ENEA Energetyk Poznań
2:0
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe
TV
Round: 2
No 4
Jet Service LOMS Joker Piła-Powiat Pilski
2:0
UMKS MKS MDK Warszawa
TV
Round: 2
No 4
Trefl Gdańsk
2:0
Akademia Siatkówki 13/STS Kospel Koszalin
TV
Round: 2
No 4
AZS UWM SMS Olsztyn
2:0
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
TV
Round: 2
No 4
KPS Chełmiec Wałbrzych
1:2
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój
TV
Round: 2
No 4
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
2:0
KPS Progress Września
TV
Round: 2
No 4
UKS Koral Wrocław
1:2
IUKS Jedynka Poznań
TV
Round: 2
No 4
BKS Chemik SM Bydgoszcz
2:0
SUKSS Suwałki
TV
Round: 2
No 3
Karpaty MOSiR Krosno
0:2
AKS V LO Rzeszów
TV
Round: 2
No 3
KS Metro Family Warszawa
2:0
UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 2
No 3
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:1
UKS Serbinów Biała Podlaska
TV
Round: 2
No 3
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
0:2
SMS Sparta AGH Kraków
TV
Round: 2
No 3
WKS Wawel Kraków
0:2
KS Wifama Łódź
TV
Round: 2
No 3
UKS Olimp Ostrołęka
0:2
Aluron CMC Wybicki Kielce
TV
Round: 2
No 3
UKS Trójka Kobyłka
2:0
GSZS SP17/KS Atak Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 2
No 3
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
2:0
COL-MAR NTS Trójka Nakło
TV
Round: 1
No 2
SUKSS Suwałki
2:0
UKS Serbinów Biała Podlaska
TV
Round: 1
No 2
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
0:2
SMS Sparta AGH Kraków
TV
Round: 1
No 2
IUKS Jedynka Poznań
0:2
COL-MAR NTS Trójka Nakło
TV
Round: 1
No 2
KPS Progress Września
0:2
Aluron CMC Wybicki Kielce
TV
Round: 1
No 2
Akademia Siatkówki 13/STS Kospel Koszalin
0:2
GSZS SP17/KS Atak Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 2
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój
0:2
KS Wifama Łódź
TV
Round: 1
No 2
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe
0:2
AKS V LO Rzeszów
TV
Round: 1
No 2
UMKS MKS MDK Warszawa
0:2
UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 1
UKS Koral Wrocław
0:2
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
TV
Round: 1
No 1
KPS Chełmiec Wałbrzych
2:0
WKS Wawel Kraków
TV
Round: 1
No 1
ENEA Energetyk Poznań
2:0
Karpaty MOSiR Krosno
TV
Round: 1
No 1
Jet Service LOMS Joker Piła-Powiat Pilski
1:2
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 1
Trefl Gdańsk
2:0
UKS Trójka Kobyłka
TV
Round: 1
No 1
BKS Chemik SM Bydgoszcz
2:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
TV
Round: 1
No 1
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
2:0
UKS Olimp Ostrołęka
TV
Round: 1
No 1
AZS UWM SMS Olsztyn
2:0
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice

24 March 2024, Sunday

TV
Round: 3
No 6
SKPS Dunajec Nowy Sącz
0:2
UKS Serbinów Biała Podlaska
TV
Round: 3
No 6
EKS Skra Bełchatów
0:2
AKS V LO Rzeszów
TV
Round: 3
No 6
Cocon Korona Olesno
0:2
KS Wifama Łódź
TV
Round: 3
No 6
MKS MOSiR Kętrzyn
0:2
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 3
No 6
MKS Stal Poniatowa
0:2
SMS Sparta AGH Kraków
TV
Round: 3
No 6
UKS Budowlanka Toruń
0:2
SUKSS Suwałki
TV
Round: 3
No 6
Karpaty MOSiR Krosno
0:2
Aluron CMC Wybicki Kielce
TV
Round: 3
No 6
BAS Białystok
0:2
BKS Chemik SM Bydgoszcz
TV
Round: 3
No 6
UMKS MKS MDK Warszawa
0:2
AZS UWM SMS Olsztyn
TV
Round: 3
No 6
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
0:2
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 3
No 6
ENEA Energetyk Poznań
2:0
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój
TV
Round: 3
No 6
Tauron Norwid Częstochowa
1:2
UKS Koral Wrocław
TV
Round: 3
No 6
UKS Gdyńska Akademia Siatkówki
0:2
GSZS SP17/KS Atak Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 3
No 6
UKS ZSMS Trzyna-stka Zielona Góra
0:2
Trefl Gdańsk
TV
Round: 3
No 5
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
2:0
Wataha Lubin
TV
Round: 3
No 5
WKS Wawel Kraków
2:0
LKPS Lublin
TV
Round: 3
No 5
LTS Feniks Leżajsk
0:2
UKS Trójka Kobyłka
TV
Round: 3
No 5
COL-MAR NTS Trójka Nakło
2:0
PWS KaEmKa Starogard Gdański
TV
Round: 3
No 5
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:0
MMKS Kędzierzyn-Koźle
TV
Round: 3
No 5
SPS Lębork
0:2
UKS Set Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 3
No 5
IUKS Jedynka Poznań
2:0
UKS BŁYSKAWICA BUDPRO Szczecin
TV
Round: 3
No 5
SGS Goleniów
2:1
KPS Progress Września
TV
Round: 3
No 5
MKS Avia Świdnik
0:2
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 3
No 5
UKS Absolwent SC Olsztyn
1:2
UKS Olimp Ostrołęka
TV
Round: 3
No 5
Tytani Białystok
2:1
TS Koset Grudziądz
TV
Round: 3
No 5
UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
2:0
SMS Ostróda
TV
Round: 3
No 5
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe
2:1
UKS Dębowiec
TV
Round: 3
No 5
AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2:0
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
TV
Round: 3
No 6
Akademia Siatkówki 13/STS Kospel Koszalin
0:2
Jet Service LOMS Joker Piła-Powiat Pilski
TV
Round: 3
No 5
Toms MAS Astra Nowa Sól
2:0
UKS Jasieniak Gdańsk
TV
Round: 3
No 5
KPS Chełmiec Wałbrzych
2:0
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
TV
Round: 2
No 4
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój
2:0
SPS Lębork
TV
Round: 2
No 4
AKS V LO Rzeszów
2:0
WKS Wawel Kraków
TV
Round: 3
No 6
UKS AS Zduńska Wola
0:2
AS Stal Nysa
TV
Round: 2
No 4
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
2:0
AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
TV
Round: 2
No 4
Jet Service LOMS Joker Piła-Powiat Pilski
2:0
Toms MAS Astra Nowa Sól
TV
Round: 2
No 4
UKS Serbinów Biała Podlaska
2:1
LTS Feniks Leżajsk
TV
Round: 2
No 4
SMS Sparta AGH Kraków
2:0
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe
TV
Round: 2
No 4
SUKSS Suwałki
0:2
UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 2
No 4
BKS Chemik SM Bydgoszcz
2:0
UKS Absolwent SC Olsztyn
TV
Round: 2
No 4
KS Wifama Łódź
2:1
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
TV
Round: 2
No 4
Aluron CMC Wybicki Kielce
2:0
MKS Avia Świdnik
TV
Round: 2
No 4
AZS UWM SMS Olsztyn
2:0
Tytani Białystok
TV
Round: 2
No 4
UKS Koral Wrocław
2:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
TV
Round: 2
No 4
GSZS SP17/KS Atak Gorzów Wielkopolski
2:0
SGS Goleniów
TV
Round: 2
No 4
KS Metro Family Warszawa
0:2
COL-MAR NTS Trójka Nakło
TV
Round: 2
No 4
Trefl Gdańsk
2:0
IUKS Jedynka Poznań
TV
Round: 2
No 4
AS Stal Nysa
1:2
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 2
No 3
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
2:0
UKS AS Zduńska Wola
TV
Round: 2
No 3
UKS Set Gorzów Wielkopolski
0:2
ENEA Energetyk Poznań
TV
Round: 2
No 3
UKS Jasieniak Gdańsk
0:2
Akademia Siatkówki 13/STS Kospel Koszalin
TV
Round: 2
No 3
LKPS Lublin
2:0
EKS Skra Bełchatów
TV
Round: 2
No 3
UKS Trójka Kobyłka
1:2
SKPS Dunajec Nowy Sącz
TV
Round: 2
No 3
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
1:2
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 2
No 3
Wataha Lubin
2:0
Cocon Korona Olesno
TV
Round: 2
No 3
UKS BŁYSKAWICA BUDPRO Szczecin
1:2
UKS ZSMS Trzyna-stka Zielona Góra
TV
Round: 2
No 3
MMKS Kędzierzyn-Koźle
0:2
Tauron Norwid Częstochowa
TV
Round: 2
No 3
PWS KaEmKa Starogard Gdański
2:1
MKS MOSiR Kętrzyn
TV
Round: 2
No 3
SMS Ostróda
1:2
UKS Budowlanka Toruń
TV
Round: 2
No 3
TS Koset Grudziądz
0:2
UMKS MKS MDK Warszawa
TV
Round: 2
No 3
UMKS Kęczanin Kęty
0:2
Karpaty MOSiR Krosno
TV
Round: 2
No 3
UKS Olimp Ostrołęka
2:0
BAS Białystok
TV
Round: 2
No 3
KPS Progress Września
2:0
UKS Gdyńska Akademia Siatkówki
TV
Round: 2
No 3
UKS Dębowiec
2:0
MKS Stal Poniatowa

23 March 2024, Saturday

TV
Round: 1
No 2
COL-MAR NTS Trójka Nakło
2:1
MKS MOSiR Kętrzyn
TV
Round: 1
No 2
Toms MAS Astra Nowa Sól
1:2
Akademia Siatkówki 13/STS Kospel Koszalin
TV
Round: 1
No 2
WKS Wawel Kraków
2:0
EKS Skra Bełchatów
TV
Round: 1
No 2
LTS Feniks Leżajsk
2:0
SKPS Dunajec Nowy Sącz
TV
Round: 1
No 2
KPS Chełmiec Wałbrzych
2:0
UKS AS Zduńska Wola
TV
Round: 1
No 2
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
2:0
Cocon Korona Olesno
TV
Round: 1
No 2
UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
2:0
UKS Budowlanka Toruń
TV
Round: 1
No 2
UKS Absolwent SC Olsztyn
2:0
BAS Białystok
TV
Round: 1
No 2
SPS Lębork
0:2
ENEA Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 2
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:1
Tauron Norwid Częstochowa
TV
Round: 1
No 2
SGS Goleniów
1:2
UKS Gdyńska Akademia Siatkówki
TV
Round: 1
No 1
Jet Service LOMS Joker Piła-Powiat Pilski
2:0
UKS Jasieniak Gdańsk
TV
Round: 1
No 1
KS Metro Family Warszawa
2:0
PWS KaEmKa Starogard Gdański
TV
Round: 1
No 2
MKS Avia Świdnik
1:2
Karpaty MOSiR Krosno
TV
Round: 1
No 2
Tytani Białystok
1:2
UMKS MKS MDK Warszawa
TV
Round: 1
No 2
AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0:2
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 2
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe
2:0
MKS Stal Poniatowa
TV
Round: 1
No 2
IUKS Jedynka Poznań
2:0
UKS ZSMS Trzyna-stka Zielona Góra
TV
Round: 1
No 1
UKS Serbinów Biała Podlaska
2:1
UKS Trójka Kobyłka
TV
Round: 1
No 1
AKS V LO Rzeszów
2:0
LKPS Lublin
TV
Round: 1
No 1
KS Wifama Łódź
2:0
Wataha Lubin
TV
Round: 1
No 1
AS Stal Nysa
0:2
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
TV
Round: 1
No 1
BKS Chemik SM Bydgoszcz
2:0
UKS Olimp Ostrołęka
TV
Round: 1
No 1
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
2:0
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka
TV
Round: 1
No 1
AZS UWM SMS Olsztyn
2:0
TS Koset Grudziądz
TV
Round: 1
No 1
Trefl Gdańsk
2:0
UKS BŁYSKAWICA BUDPRO Szczecin
TV
Round: 1
No 1
Aluron CMC Wybicki Kielce
2:0
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 1
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój
2:0
UKS Set Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 1
UKS Koral Wrocław
2:0
MMKS Kędzierzyn-Koźle
TV
Round: 1
No 1
SUKSS Suwałki
2:1
SMS Ostróda
TV
Round: 1
No 1
GSZS SP17/KS Atak Gorzów Wielkopolski
2:1
KPS Progress Września
TV
Round: 1
No 1
SMS Sparta AGH Kraków
2:0
UKS Dębowiec