Start
Teams
Players
Matches
Standings
Schedule
Schedule
Results
Season
Sezon 2023/2024
All
Sezon 2023/2024
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Phase
All
All
1/8 MMP Młodzików Gr 1
1/8 MMP Młodzików Gr 2
1/8 MMP Młodzików Gr 3
1/8 MMP Młodzików Gr 4
1/8 MMP Młodzików Gr 5
1/8 MMP Młodzików Gr 6
1/8 MMP Młodzików Gr 7
1/8 MMP Młodzików Gr 8
1/8 MMP Młodzików Gr 9
1/8 MMP Młodzików Gr 10
1/8 MMP Młodzików Gr 11
1/8 MMP Młodzików Gr 12
1/8 MMP Młodzików Gr 13
1/8 MMP Młodzików Gr 14
1/8 MMP Młodzików Gr 15
1/8 MMP Młodzików Gr 16
1/4 MMP Młodzików Gr 1
1/4 MMP Młodzików Gr 2
1/4 MMP Młodzików Gr 3
1/4 MMP Młodzików Gr 4
1/4 MMP Młodzików Gr 5
1/4 MMP Młodzików Gr 6
1/4 MMP Młodzików Gr 7
1/4 MMP Młodzików Gr 8
MMP Półfinał Młodzików Gr 1 - Warszawa
MMP Półfinał Młodzików Gr 2 - Olsztyn
MMP Półfinał Młodzików Gr 3 - Gdańsk
MMP Półfinał Młodzików Gr 4 - Rzeszów
MMP Finał Młodzików Gr A
MMP Finał Młodzików Gr B
MMP Finał Młodzików Gra o miejsca 5-8
MMP Finał Młodzików Gra o miejsca 1-4
1 May 2024, Wednesday
TV
Round: 1
No A1
ENEA Energetyk Poznań
10:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No A2
AKS V LO Rzeszów
12:00
Trefl Gdańsk
TV
Round: 1
No B1
Aluron CMC Wybicki Kielce
14:00
BKS Chemik SM Bydgoszcz
TV
Round: 1
No B2
SMS Sparta AGH Kraków
16:00
KS Metro Family Warszawa
2 May 2024, Thursday
TV
Round: 2
No A3
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
09:00
Trefl Gdańsk
TV
Round: 2
No A4
ENEA Energetyk Poznań
10:30
AKS V LO Rzeszów
TV
Round: 2
No B3
BKS Chemik SM Bydgoszcz
12:00
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 2
No B4
Aluron CMC Wybicki Kielce
13:30
SMS Sparta AGH Kraków
TV
Round: 3
No A5
AKS V LO Rzeszów
15:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 3
No A6
Trefl Gdańsk
16:30
ENEA Energetyk Poznań
TV
Round: 3
No B5
SMS Sparta AGH Kraków
18:00
BKS Chemik SM Bydgoszcz
TV
Round: 3
No B6
KS Metro Family Warszawa
19:30
Aluron CMC Wybicki Kielce
3 May 2024, Friday
TV
Round: 4
No M7-8
IV m. – grupa A
10:00
IV m. – grupa B
TV
Round: 4
No M5-6
III m. – grupa A
12:00
III m. – grupa B
TV
Round: 5
No PO1
I m. – grupa A
16:00
II m. – grupa B
TV
Round: 5
No PO2
II m. – grupa A
18:00
I m. – grupa B
4 May 2024, Saturday
TV
Round: 6
No M3-4
Przegr. PO1
10:00
Przegr. PO2
TV
Round: 7
No Finał
Wygrany PO1
12:00
Wygrany PO2